Referencie

Dobrý deň, chcela som sa Vám veľmi pekne poďakovať za svadobné poháre, ktoré nám prišli v úplnom poriadku, veľmi pekne Vám ďakujem aj za rýchle dodanie. Poháre sú úplne nádherné dokonca môžem povedať že ešte krajšie ako na fotke. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, od Nás máte určite len odporúčanie. S pozdravom. (Marcela, Papradno)

Dobry den pohare dosli v poriadku, su pekne, sme max. spokojni, pekna robota, odporucime dalej. S pozdravom. (Tatiana, Martin)

Dobrý deň, poháre už mám doma. Super, nič im nie je. Boli pekne zabalené a krásne sú. Ďakujem ešte raz za Vašu ochotu aj milý prístup a prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. (Anna, Žilina-Budatín)

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme, poháre došli v poriadku, sú super. Páči sa nám aj balenie, krabicu previažeme svadobnou stuhou a bude to krásny dar pre novomanželov. Ďakujeme za spoluprácu a do budúcna sa v prípade potreby aj iných druhov pohárov na Vás určite znovu obrátime. Sme radi, že sme si vybrali dobre. S pozdravom, (Elena Grňová, starostka obce Dúbravy).

Dobrý deň, poháre dorazili v poriadku, krásna práca. Ďakujeme veľmi pekne. (Anna, Sečovce)

Dobrý deň, ďakujem za dobierku svadobných pohárov, prišli v poriadku a sú krásne, budem vás ďalej odporúčať…..(Mária, Liptovská Lužná)

Poháre boli krásne, presne ako sme si ich priali. To ružové srdiečko bolo veľmi pekné. Každý nám ich chválil. Máme veľmi peknú pamiatku na náš svadobný deň aj vďaka Vám. Ďakujeme krásne ešte raz a želáme veľa, veľa tak spokojných zákazníkov ako sme boli my. (Lucia, Košice)

Dobrý večer, ďakujem za nádherné poháre…sú ešte krajšie ako na obrázku…som veľmi spokojná, ešte raz veľmi pekne ďakujem. (Martina, Vinodol)

Tak dnes mi prišli tie najkrajšie svadobné poháre na celom svete. Nič krajšie som predtým nevidela ;-). Úžasná precízna práca, patrí Vám veľké ĎAKUJEM. Som nadmieru spokojná a určite Vás budem všade vrelo odporúčať. Nech sa Vám darí! S pozdravom, (Lenka, Nové Mesto nad Váhom)

Dobrý deň, dnes som si poháre prevzala, som maximálne spokojná, sú nádherné… som veľmi spokojná s Vašou spoluprácou a ústretovosťou. Ďakujem!!! Pekný deň. ( Linda, Galanta )

Dobrý deň, včera som sa dostala na poštu, aby som si vyzdvihla zásielku. Poháre prišli v poriadku, bezchybne zabalené tak, aby sa nepoškodili a sú veľmi pekné. Naozaj sme nadmieru spokojní. Ďakujem a určite Vás budem odporúčať ďalej. S pozdravom, (Júlia, Bratislava)

Dobrý deň… poháre som si dnes vyzdvihla na pošte a došli nepoškodené a krásne. Ďakujem za spoluprácu a odporúčam stránku ďalej 🙂 prajem pekný deň . (Silvia, Krásna Lúka)

Dobrý deň, potvrdzujem doručenie svadobných pohárov. Dnes nám prišli v poriadku, sú nádherné. Ďakujeme (Agáta, Detva)

Dobrý deň, včera som prevzala svadobné poháre. Som s nimi veľmi spokojná, dokonca sú krajšie ako som si predstavovala. Ďakujem pekne. (Veronika, Revišné)

Príjemný dobrý večer prajeme, poháre sme dnes úspešne prevzali, veľmi sa nám páčia, sú naozaj pekné. Ostávame s pozdravom a prajeme veľa úspechov. (Lívia a Jozef, Helcmanovce)

Dobrý deň prajem, poháre mi došli v poriadku a sú naozaj nádherné. Ešte raz vrelá vďaka ( Zuzana, Sabinov)

Dobrý deň…hurá, poháre už máme, sú že WAW….ďakujeme, ďakujeme za veľkú ochotu ……veľa šťastia a zdravia Vám prajem (Jozef, Topoľčany)

Dobrý večer, poháre som prevzal a sú v poriadku. Ďakujeme veľmi pekne, sú prekrásne. (Daniel, Snina)

Dobrý deň, poháre nám boli dnes doručené nepoškodené a sú nádherné. Ďakujeme veľmi pekne. (Eva, Makov)

Poháre sme už obdržali a prišli v poriadku, som veľmi šťastná.Keďže som už odcestovaná,tak som ich zatiaľ videla len cez Skype, ale sú krásne a veľmi pekne ďakujem. (Ľubka, Prievidza)

Dobrý deň, poháre prišli v poriadku, strašne sa nám páčia, ďakujeme. (Michaela a Peter, Poltár)

Dobrý deň, dnes som prebrala balík, nakoľko som bola nejaký čas pracovne mimo… Balík bol v poriadku a poháre sú veľmi pekné, veľmi pekne ďakujeme za dodanie a ochotu . Určite Vás budem odporúčať, ešte raz ďakujem. (Lucia, Nitra)

Ďakujeme za služby a keď bude z nášho okolia niekto potrebovať svadobné poháre, určite Vás budeme odporúčať…Pekný deň. (Silvia, Prievidza)

Dobrý deň Vám prajem, dnes nám prišli od Vás poháriky do Leopoldova. Sú nepoškodené, úplne v poriadku, perfektne zabalené a hlavne veľmi krásne. Takže veľmi pekne ďakujeme a do budúcna budeme vaše poháre len odporúčať. Veľa šťastia do podnikania a kopu spokojných zákazníkov Vám želá Dagmara s budúcim manželom Marcelom

Poháre mi dnes prišli a sú v poriadku. Musím priznať, že predčili moje očakávanie! 🙂 Sú nádherné!!! 🙂 Ďakujem veľmi pekne za odvedenú prácu aj za príjemnú komunikáciu. (Romana, Skalica)

Poháre som si dnes vyzdvihla, sú krásne aj písmo je super. (Martina ,Trnava)

Dobrý deň, už dnes sme si boli vybrať tie svadobné poháre, čo ste nám poslali na objednávku. Prišli nám nepoškodené a v úplnom poriadku. Sú prekrásne, veľmi vám ďakujeme, potešili ste nás. Musím vás pochváliť, že máte najkrajší a najlepší výber, aký som na internete nikde nenašla. Veľmi vám ďakujeme a želáme vám veľa úspechov, nech sa vám darí. Ďakujeme. (Ivanka, Topoľčany)

Dobrý deň prajem, ešte raz ďakujeme za poháre. Došli v poriadku a sú veľmi pekné. (Tomáš a Mária, Žilina)

Dobrý deň, poháriky prišli, sú nádherné, ďakujem. (Katarína, Púchov)

Dobrý večer. Ešte raz by som sa chcela poďakovat, že ste ma počkali, kým si prídem pre poháre 🙂 VEĽMI SA VŠETKÝM A SAMOZREJME AJ MNE PÁČIA… SÚ KRÁSNE… Ďakujem 🙂 A želám veľa úspechov ! (Lucia, Michalovce)

Poháre od Vás zožali obrovský úspech. ( Mária, Prešov)

Call Now Button